O nás
Nabízené služby
Kontakt
Prodej nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Činžovní domy
Chaty a chalupy
Lesy
Provozní objekty
Pronájem nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Nebytové prostory
Poptávka nemovitostí
Rodinné domy
Byty
TOPlist
Realitní kancelář Krek
Prodej chat a chalup
--- PRODÁNO ---
Rekreační chata

nedaleko Prahy v obci Nespeky

cena 6.399.000,- Kč

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný objekt nedaleko Prahy v obci Nespeky. Objekt je tvořen přízemím, podkrovím a je částečně podsklepen. Pozemek je terasovitě upraven se sklonem k západu, má celkovou výměru 536 m2 a je situován na okraji v tichém místě obce.

Objekt byl kompletně rekonstruován v letech 2010 - 2013, kdy veškeré rozvody inženýrských sítí i oplocení byly vyměněny, okna jsou plastová - bezúdržbová, vyrobená z pětikomorového dvoubarevného plastu včetně bezpečnostních dveří. Jsou zasklena vakuovanými dvojskly. V celém objektu je položena podlahová keramická dlažba, pod kterou je v kuchyňském koutě a v koupelně uloženo el. podlahové topení. Celý objekt je kompletně zateplený, má nové krovy i střešní taškovou krytinu.

Objekt je disposičně upraven jako 5 + kk, je napojený na el .energii, voda je přivedena do objektu z nové vrtané studny a odpad je sveden do žumpy, ze které vede potrubí pro její odčerpávání mimo parcelu. /V současnosti započala výstavba veřejného vodovodu a kanalizace./

V suterénu se nachází garáž, sklad potravin a větší dílenský ponk. V přízemí je umístěna prostorná prosklená jídelna, útulný obývací pokoj s TV, dvě menší ložnice, koupelna společná s WC a s místem pro pračku a kuchyňský kout. V obývacím pokoji jsou k disposici keramická krbová kamna, v koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC, el. bojler a připravený odpad pro pračku. Kuchyň je kompletně vybavená moderními spotřebiči jako je sklokeramická varná deska, nerezový dřez, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí i velká lednice. V podkroví je veliká ložnice a samostatné WC s umyvadlem i teplou vodou. Výška stropu je optimálně vysoká proto, aby se efektivně snížily náklady na jeho vytápění. Ložnici je možno jednoduše rozdělit na dvě menší. Vytápění zajišťují krbová kamna v kombinaci se speciálními elektrickými akumulačními radiátory.

Celý pozemek je oplocen a opatřen dvěma vstupními branami , kde je provedena příprava pro elektrické dálkové ovládání. Na pozemku jsou k disposici čtyři parkovací místa. Pozemek je osázen několika ovocnými a okrasnými stromy, je zde instalována vířivá vana a velká terasa s možností grilování. Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu, jeho údržba je průběžně prováděna

Jedná se o tiché místo vhodné k rekreaci i pro celoroční užívání, v blízkém okolí objektu trvale bydlí lidé, zajíždějící denně za prací do Prahy, neboť cesta na J. Město trvá 20 minut. Z Prahy do Nespek také zajíždí autobusy PID, železnice je v Poříčí nad Sázavou - 3,5 km.

K řece Sázavě dojdete za pár minut, je zde kvalitní koupání, obchod, restaurace, školka, fotbalové a tenisové hřiště, k vyhlášenému golfovému hřišti Loreta Golf Club se dostanete za 10 minut, k lékaři, do školy a k zvěrolékaři cesta autem trvá 10 minut.

Jedná se o velice zajímavou nabídku, která jistě stojí za prohlídku.

stavba: smíšená (zděná, roubená)
stav objektu: po kompletní rekonstrukci 2013
poloha domu: samostatně stojící
umístění domu: okraj obce
typ domu: patrový
suterén: částečně podsklepeno
užitná plocha: 101 m2 + 24 m2
zastavěná plocha: 71 m2
terasa: 17 m2
plocha pozemků: 536 m2
zdroj vody: vrtaná studna
vytápění: lokální na tuhá paliva
lokální elektrické akumulační
odpad: žumpa
telekomunikace: internet
elektro: 230V/400V
autobusová zastávka: 500 m
PENB: nestanovena "G"


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

zpět na začátek


© Copyright 2023 (WebMaster)