O nás
Nabízené služby
Kontakt
Prodej nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty new
Garáže
Činžovní domy
Chaty a chalupy
Lesy
Provozní objekty
Pronájem nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Nebytové prostory
Poptávka nemovitostí
Rodinné domy
Byty
TOPlist
Realitní kancelář Krek
Prodej rodinných domů
--- PRODÁNO ---
Rodinný dům, 3+ kk,

Zvírotice, samostatně stojící rodinný dům

2 735 000,- Kč

Nabízíme k prodeji menší, rozestavěný, samostatně stojící, zděný rodinný dům v obci Zvírotice. Jedná se o přízemní dům situovaný v obci v blízkosti vodní nádrže Slapy, který se nachází na pozemku s jižní orientací a nádherným výhledem na okolí.

Rodinný dům o velikosti 3+kk je napojený na el. energii, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci, vytápění je řešeno pomocí krbových kamen na tuhá paliva v kombinaci s elektrickými přímotopy. Na rodinný dům navazuje pozemek zahrady, který prozatím není upravený a na kterém se nachází objekt dřevěné kolny.

V přízemí se nachází bytová jednotka o velikosti 3+kk, která se skládá ze zádveří, WC, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou pokojů a malé kryté terasy. Ze zádveří je po sklopných schodech přístup do prostoru půdy. Novostavba rodinného domu není zcela dokončena. Mimo provedení zateplení fasády a bleskosvodu chybí pouze drobné dodělávky jako část dlažby v zádveří, malá část obkladu v koupelně, instalace umyvadla, kamna a kompletace elektroinstalace, jinak je dům prakticky dokončen.

Součástí prodeje je dále dřevěná kolna situovaná na pozemku východně od rodinného domu.

Celková výměra pozemků souvisejících s rodinným domem je 901 m2. Jedná se o velmi tiché a vhodné místo jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreaci s možností realizace koupání ve vodní nádrži Slapy a výletů po okolí, které nabízí mnoho zajímavých turistických cílů (koupání 650m, zastávka autobusu 100 m, Sedlčany 11 km, rozhledna Mokrsko 10 km, přehrada Slapy 26 km, přehrada Orlík 26 km, Dobříš 22 km, Příbram 29 km).

stavba: zděná
stav objektu: novostavba
poloha domu: samostatně stojící
umístění domu: okraj obce
typ domu: přízemní (bez podsklepení)
užitná plocha: 62
zastavěná plocha - RD: 81 m2
zastavěná plocha - kolna 18 m2
plocha pozemků: 901 m2
zdroj vody: veřejný vodovod
vytápění: elektrická kamna, elektrické přímotopy
odpad: veřejná kanalizace
elektro: 230V/400V
autobusová zastávka: 100 m
energetická náročnost budovy: B – velmi úsporná


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

zpět na začátek


© Copyright 2023 (WebMaster)