O nás
Nabízené služby
Kontakt
Prodej nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty new
Garáže
Činžovní domy
Chaty a chalupy
Lesy
Provozní objekty
Pronájem nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Nebytové prostory
Poptávka nemovitostí
Rodinné domy
Byty
TOPlist
Realitní kancelář Krek
Prodej rodinných domů
--- PRODÁNO ---
Rodinný dům, 4+1,

Strojetice, samostatně stojící zděný rodinný dům

1 965 000,- Kč

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný rodinný dům v obci Strojetice. Jedná se o třípodlažní dům situovaný na samém okraji obce.

Rodinný dům o velikosti 4+1 je napojený na el. energii, veřejný vodovod, který je zavedený do kuchyně, přívod vody z vlastní studny je zaveden do sociálního zařízení a na pozemek k zalévání, vytápění je zajišťováno krbem na tuhá paliva umístěným v obývacím pokoji v kombinaci s elektrickými přímotopy, kanalizace je svedena do žumpy (veřejná kanalizace cca 40 m). Na rodinný dům navazuje pozemek zahrady, na kterém jsou ovocné stromy a dřevěná kolna.

V suterénu objektu se nachází sklad a sklep na ovoce, v přízemí se nachází hala, koupelna s elektrickým podlahovým vytápěním, WC, chodba, kuchyně, tři pokoje a schodiště do podkroví. V podkroví se nachází jedna velká obytná místnost, zbytek podkroví je volná půda. Rodinný dům je po kompletní rekonstrukci v roce 2005, kdy bylo provedeno odizolování celé stavby, byly provedeny nové rozvody vody v plastu, nové rozvody elektroinstalace v mědi a nové odpady, byla provedena výměna oken za plastová, nové. Dále byla provedena rekonstrukce koupelny a WC a instalace nové kuchyňské linky. Rodinný dům je ve velmi dobrém technickém stavu bez nutnosti dalších úprav.

Na severní straně na rodinný dům navazuje hospodářská část, kde se nachází dřevník a stodola s volnou půdou přístupnou po venkovním schodišti. Součástí prodeje je dále garáž s jednou obytnou místností, která se nachází za domem na konci dvora. Za garáží se dále nachází zahrada, na které stojí dřevěná kolna pro uskladnění zahradního nářadí.

Celková výměra pozemků souvisejících s rodinným domem je 1170 m2.

Dům se nachází na velmi tichém a klidném místě vhodném pro trvalé bydlení, případně pro rekreaci. Vzdálenost do Prahy 80 km, sportovní areál Blšany 6 km, Podbořany 9 km, Žatec 21 km, pivovar Krušovice 25 km, Rakovník 27 km, Karlovy Vary 58 km, Plzeň 60 km.

stavba: zděná
stav objektu: po kompletní rekonstrukci 2005
poloha domu: samostatně stojící
umístění domu: okraj obce
typ domu: patrový (suterén, přízemí, podkroví)
užitná plocha - RD: 123 m2
zastavěná plocha - RD: 124 m2
zastavěná plocha - stodola 60 m2
zastavěná plocha - garáž 50 m2
plocha pozemků: 1170 m2
zdroj vody: veřejný vodovod, (kopaná studna)
vytápění: krbová kamna, elektrické přímotopy
odpad: žumpa
elektro: 230V/400V
autobusová zastávka: 600 m
energetická náročnost budovy: G – mimořádně nehospodárná


foto¨ foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

zpět na začátek


© Copyright 2024 (WebMaster)