O nás
Nabízené služby
Kontakt
Prodej nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Činžovní domy
Chaty a chalupy
Lesy
Provozní objekty
Pronájem nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Nebytové prostory
Poptávka nemovitostí
Rodinné domy
Byty
TOPlist
Realitní kancelář Krek
Prodej rodinných domů
--- PRODÁNO ---
Rodinný dům, 2x 2+1,

Střezimíř, samostatně stojící rodinný dům

1 935 000,- Kč

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděný rodinný dům v obci Střezimíř. Jedná se o třípodlažní dům situovaný na okraji obce nedaleko zimního areálu Monínec. Rodinný dům o velikosti 2x 2+1 je napojený na el. energii, voda je přivedena z vlastní studny, vytápění je ústřední s kotlem na tuhá paliva umístěným v suterénu objektu, kanalizace je svedena do žumpy. Rodinný dům je možné napojit na veřejný vodovod situovaný v přilehlé komunikaci. Na rodinný dům navazuje pozemek zahrady, na kterém jsou ovocné stromy a kurník s menším oploceným výběhem.

V suterénu objektu se nachází garáž, sklad paliva, kotelna, prádelna, sklep a chodba se schodištěm do přízemí. V přízemí se nachází bytová jednotka o velikosti 2+1, která se skládá z haly se schodištěm do patra, samostatného WC, koupelny, kuchyně, spíže, obývacího pokoje a ložnice, v patře se nachází druhá bytová jednotka o velikosti 2+1, která se skládá z chodby, koupelny s WC, komory, nezařízené kuchyně, spíže, obývacího pokoje a ložnice. Rodinný dům i stodola jsou v původním stavu a bude třeba provést rekonstrukci sociálních zařízení.

Součástí prodeje je dále velká stodola rozdělená na tři části. Polovina stavby je přístupná velkými dřevěnými vraty a slouží jako sklad paliva a případně prostor pro parkování auta, zbývající část je rozdělena na chlév a sklad. Celková výměra pozemků souvisejících s rodinným domem a stodolou je 1119 m2.

Jedná se o velmi tiché a vhodné místo jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreaci s možností realizace výletů po okolí, které nabízí mnoho zajímavých cílů ( Monínec 9 km, Miličín 9 km, Sedlec-Prčice 11 km, Votice 18 km, Mladá Vožice 17 km, Tábor 25 km), Praha 70 km:

stavba: zděná
stav objektu: v původním stavu
poloha domu: samostatně stojící
umístění domu: okraj obce
typ domu: patrový (suterén, přízemí, podkroví)
užitná plocha: 215 + 84
zastavěná plocha - RD: 103 m2
zastavěná plocha - stodola: 108 m2
plocha pozemků: 1119 m2
zdroj vody: kopaná studna (veřejný vodovod)
vytápění: ústřední na tuhá paliva
odpad: žumpa
elektro: 230V/400V
autobusová zastávka: 100 m
energetická náročnost budovy: G – mimořádně nehospodárná


foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto

zpět na začátek


© Copyright 2024 (WebMaster)