O nás
Nabízené služby
Kontakt
Prodej nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Činžovní domy
Chaty a chalupy
Lesy
Provozní objekty
Pronájem nemovitostí
Rodinné domy
Pozemky
Byty
Garáže
Nebytové prostory
Poptávka nemovitostí
Rodinné domy
Byty
TOPlist
Realitní kancelář Krek
Prodej rodinných domů
--- PRODÁNO ---
Rodinný dům, 3+1,

Skorkov, samostatně stojící montovaný rodinný dům systému IMSTAV

5 675 000,- Kč, včetně provize

Nabízíme k prodeji samostatně stojící montovaný rodinný dům systému IMSTAV v obci Skorkov u Brandýsa nad Labem – Stará Boleslav. Jedná se o přízemní objekt – bungalov, situovaný v jižní části obce nedaleko Jizery postavený na rovinatém pozemku o celkové výměře 1166 m2. Rodinný dům o velikosti 3+1 je napojený na el. energii, veřejný vodovod a veřejnou tlakovou kanalizaci, současně je na pozemku k dispozici vlastní kopaná studna na zalévání.

V přízemí se nachází vstupní prostor, komora, chodba, WC, koupelna, kuchyně, obývací pokoj a dvě ložnice, užitná plocha bytu je 96 m2. Z chodby je provedeno sklopné schodiště na půdu, kde se nachází velký úložný prostor. V obývacím pokoji je k dispozici krb, v koupelně je sprchový kout i vana, z kuchyně je přímý vstup na zahradu.

Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler o objemu 150 litrů. Vytápění je ústřední etážové, ve vstupu a v kuchyni je provedeno podlahové vytápění, s elektrickým kotlem umístěným v komoře. Součástí prodeje je dále velká samostatná dvougaráž situovaná jihovýchodně od rodinného domu, která má užitnou plochu 44 m2.

Na rodinný dům navazuje pozemek zahrady, na kterém jsou okrasné porosty a stromy, dále je k dispozici venkovní krb s krytou terasou přiléhající k domu a přístupný z kuchyně, dřevěná kolna na uskladnění zahradnických potřeb a plastový šestimetrový bazén s hliníkovým odsouvacím zastřešením. Jedná se o velmi tiché místo vhodné jak pro trvalé bydlení, tak případně pro rekreaci s možností realizace výletů po okolí. Rodinný dům byl postavený v roce 2001, je ve výborném technickém stavu a běžná údržba je průběžně prováděna. Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, proto je v podkladech uvedena hodnota PENB „G“. Jedná se o velmi zajímavou nabídku, která stojí za prohlídku. :

stavba: dřevostavba
stav objektu: novostavba 2001
poloha domu: samostatně stojící
umístění domu: jižní část obce
typ domu: přízemní
užitná plocha: 96 + 44
zastavěná plocha - RD: 143 m2
zastavěná plocha - garáž: 50 m2
plocha pozemků: 1166 m2
zdroj vody: veřejný vodovod, kopaná studna
vytápění: ústřední na el.energii
odpad: veřejná kanalizace
elektro: 230V/400V
autobusová zastávka: 100 m
energetická náročnost budovy: G – mimořádně nehospodárná


foto foto foto
foto foto foto
foto foto foto
foto foto foto


zpět na začátek


© Copyright 2024 (WebMaster)